trešdiena, 2023. gada 4. oktobris

/ 28.09.2010. /
CEDILS kursi itāļu valodas pasniedzējiem Latvijā


Sadarbībā ar Itālijas Ārlietu ministriju, Itālijas vēstniecību Rīgā, Latvijas Universitāti un Itāļu valodas lektorātu, laikā no š.g. 10. līdz 13. novembrim notiks "Iepazīstinošie un sagatavojošie kursi eksāmenam CEDILS" itāļu valodas pasniedzējiem (arī topošajiem pasniedzējiem).

Kursus vadīs Venēcijas Ca’ Foskari Universitātes, Laboratorio ITALS lektori - Mario Cardona e Maria Cecilia Luise.

Apstiprinot dalību šim kursam, lūdzam norādīt, vai vēlaties kārtot eksāmenu, kas dos iespēju saņemt CEDILS sertifikātu. Atgādinām, ka CEDILS VENEZIA ir starptautiski atzīta profesionāla kvalifikācija itāļu valodas kā svešvalodas vai otrās valodas metodikā.

Sagatavošanās kursi, reģistrēšanās eksāmenam, eksāmena sesija, izdales materiāli un CEDILS eksāmena vadlīniju rokasgrāmata katram dalībniekam ir bezmaksas. Ar detalizētāku informāciju par CEDILS eksāmena kārtošanas nosacījumiem varat iepazīties šeit.

Kursa ilgums ir 20 stundas, kuru laikā tiks apskatītas galvenās metodikas tēmas, kas ir iekļautas eksāmenā, kā arī lektori piedāvās dažādus teorētiskus-praktiskus rīkus, kas palīdzēs atbildēt uz dažādiem eksāmena jautājumiem. Kursa nobeigumā notiks 5 stundu ilgs eksāmens, ko vadīs ITALS grupas lektori.

Kursa metodika ietver diskusijas par eksāmena jautājumiem, eksāmena CEDILS uzdevumu piemēru ilustrēšanu, kā arī dažādas praktiskas aktivitātes.

Kursu norises vieta: Latvijas Universitāte, Humanitāro Zinātņu fakultāte, Itāļu valodas lektorāts (402. telpa), Visvalža iela 4a.

Kursa norises laiks:

  • Trešdiena, 10 novembris: 9.00-13.00 (ar starpbrīdi), 14.00–17.00 (ar starpbrīdi)
  • Ceturtdiena, 11 novembris: 9.00-13.00 (ar starpbrīdi), 14.00–18.00 (ar starpbrīdi)
  • Piektdiena, 12 novembris: 9.00-14.00 (ar starpbrīdi)
  • Sestdiena, 13 novembris: 9.00–14.00 (CEDILS eksāmens)

Pieteikšanās termiņš līdz 15. oktobrim.

Lūdzam apstiprināt savu dalību pa e-pastu pie kursa direktorēm Maria Rita Lupi: rita.lupi@gmail.com vai Maria Teresa Brintazzoli: mtbrintazzoli@gmail.com

Tie, kas vēlas kārtot eksāmenu, var saņemt jau tagad CEDILS vadlīniju rokasgrāmatu, sazinoties ar kursa direktorēm pa e-pastu vai tiekoties personīgi katru otrdienu no plkst. 16:30 līdz 18:00 Itāļu valodas lektorātā (Visvalža ielā 4a, 402. aulā).