piektdiena, 2022. gada 2. decembris

/ 15.05.2012. /
Itālijai pa pēdām


Š.g. 25 maijā Latvijas Itāļu valodas pasniedzēju asociācija organizē orientēšanās spēli itāļu valodā, kas divu stundu garumā norisināsies pilsētvidē (Rīgas pilsētas centrā).

Šīs spēles mērķis ir radošā veidā iepazīstināt itāļu valodas interesentus ar kultūras aktualitātēm, gastronomiskām piestātnēm, vēsturiskām liecībām saistībā ar Itāliju, kā arī vērst uzmanību uz itāļu valodas lietojumu pilsētā.

Spēles gaitā dalībniekiem būs jāveic dažādi praktiski uzdevumi itāļu valodā, kas ļaus saņemt turpmākās norādes par kontrolpunktu atrašanās vietām.

Starts valodu spēles dalībniekiem tiks dots š.g. 25. maijā plkst. 17:00, kur pirms tam plkst. 16:30 notiks dalībnieku reģistrācija. Starta vietu dalībnieki uzzinās iepriekš piesakoties elektroniski un saņemot pirmo uzdevumu kā norādi, kas palīdzēs noteikt pirmo tikšanās vietu.

Lai pieteiktos dalībai orientēšanās spēlē itāļu valodā, dalībniekam ir jāaizpilda dalībnieka pieteikuma anketa ŠEIT un jānosūta līdz 24. maijam, plkst. 18:00. Tālāk, uz savu norādīto e-pasta adresi dalībnieks saņems dalības apstiprinājumu un norādi, kā nokļūt līdz starta vietai.

Dalība valodas maratonā ir bezmaksas un tajā var piedalīties visi interesenti bez vecuma ierobežojuma, ar priekšzināšanām itāļu valodā.

Spēles noslēgumā ātrākais dalībnieks saņems speciālbalvu, savukārt izlozes veidā piešķirsim balvu arī tiem, kas būs atbildējuši pareizi uz visiem jautājumiem.

Pasākumu atbalsta – izdevniecība Jumava, interjera studija Casa Nostra, Barilla, San Benedetto, Itāļu valodas un kultūras studija "Avanti".